marketing@lismar.gniezno.pl

+48(61) 427 2245 | +48 (61) 429 2190

 

 

 

 

 

Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów podzespołów dla armatury przemysłowej w branży WOD-KAN i PPOŻ, a także rozwiązań dla branży budowlanej. Nasza firma wielokrotnie była wyróżniona za swoją działalność nagrodami Konkursów Samorządowo - Gospodarczych HIT oraz Orłem Przedsiębiorczości Powiatu Gnieźnieńskiego.
 
Wykorzystując wcześniejsze doświadczenia m.in budowy wysokiej jakości obiektu przemysłowego wraz z częścią biurową i socjalną w 2018 roku Spółka przystąpiła również do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, polegającego na budowie budynków jednorodzinnych w Gnieźnie przy ul. Dojazd. W przyszłości planuje się kolejne przedsięwzięcia deweloperskie polegające na budowie kolejnych budynków jednorodzinnych.
 
Naszym celem jest tworzenie długoterminowej wartości dla klientów poprzez rozwój, innowację i odpowiednie promowanie produktów.
 
Dzięki rozległej krajowej i międzynarodowej współpracy, zobowiązani jesteśmy do zachowania wartości, które są podstawą funkcjonowania firmy - zrównoważony rozwój, jakość, uczciwość, szacunek, funkcjonalność wdrażanych rozwiązań i odpowiedzialność. Kiedy działamy, robimy to z wizją sukcesu na dziś i jutro.
 
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2001 roku ufając, że szybka urbanizacja i dynamiczny rozwój krajowego przemysłu będzie motorem zapotrzebowania na nasze wyroby.
W portfolio produktów firmy znajdują się główne elementy niezbędne dla armatury przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.
Dzięki wyważeniu wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny dajemy naszym Klientom produkt, który odpowiada na zmieniające się potrzeby rynku.
 
Ciągła dywersyfikacja bazy produktów, pozwala nam budować silną markę i pozycję rynkową.
Zespół ludzi tworzących firmę, a także polityka właściciela ukierunkowana na budowanie przedsiębiorstwa elastycznego i szybko reagującego na potrzeby klienta sprawia, że marka 'LISMAR' staje się coraz bardziej rozpoznawalna.
 
Otwartość, zaufanie, praca zespołowa oraz dobre relacje, które są wzajemnie korzystne, odwzorowują naszą główną politykę działania. Wkładamy wiele wysiłku w budowanie otwartości i lojalności naszego zespołu.
 
Klienci szukający często niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, zawsze mogą liczyć na wsparcie naszych doradców, którzy postawą - DAMY RADĘ! pozwalają znaleźć wiele alternatywnych rozwiązań.
 
Nasze wartości :
 
> Zrównoważony rozwój
Dobrze zaplanowane i przemyślane wdrażanie produktów będących odpowiedzią na potrzeby klienta
 
> Jakość
Zarządzanie produkcją poprzez kontrolę procesu produkcyjnego na każdym etapie w czasie rzeczywistym, oraz kontrola jakości przed
wysyłką produktu,
 
> Uczciwość
Robimy to co jest słuszne i realizujemy założenia
 
> Szacunek
Otwartość, zaufanie, praca zespołowa oraz dobre relacje
 
> Unikalność
W produktach szukamy kompromisu pomiędzy nowoczesnym designem, a tradycją.
 
Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Marcin Stawski
www.lismar.gniezno.pl